Ośrodek Szkolenia Kierowców „Jacek Pomorski” powstał w styczniu 1999 roku. Wówczas podstawową działalnością Ośrodka były kursy prawa jazdy kategorii B oraz kategorii A. Jako pierwsi na terenie Gorzowa Wlkp. oraz okolic wprowadziliśmy ofertę szkolenia dla osób niepełnosprawnych w zakresie prawa jazdy kategorii B. Sukcesywnie poszerzamy ofertę o kursy i szkolenia zawodowe. Początkowo były to kursy dla operatorów wózków jezdniowych, żurawi przeładunkowych, obsługi burt samowyładowczych,kos spalinowych oraz pił mechanicznych. W roku 2010 rozpoczęliśmy szkolenia operatorów maszyn do robót drogowych oraz ziemnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rzetelnej pracy całego zespołu jesteśmy uznanym na rynku organizatorem kursów i szkoleń zawodowych.

Nasz ośrodek posiada własną bazę szkoleniową. W jej skład wchodzi własny park maszynowy, poligon do zajęć praktycznych oraz nowoczesne sale wykładowe. Wysoki poziom szkoleń gwarantuje doświadczona kadra wykładowców i instruktorów, umiejąca przekazać zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

Kursy i szkolenia zawodowe organizujemy zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, osób kierowanych przez urzędy pracy, wojskowe biura emerytalne.
Jesteśmy elastyczni w budowaniu harmonogramów szkoleń dlatego zgłoszenia na kursy odbywają się w sposób ciągły przez cały rok. Organizujemy kusy również w systemie dziennym, popołudniowym oraz weekendowym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapotrzebowaniu rynku systematycznie udoskonalamy naszą ofertę zarówno w zakresie modernizacji metod dydaktycznych i pomocy naukowych jak i wprowadzając nowe szkolenia.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach